Produkcija

Tie ir izgatavoti no betona, tiem ir apzīmējums KC. Grodos ir iestrādātas montāžas cilpas aiz kurām ērti iespējams izstrādājumu montēt un pārvietot.

Tiek izgatavoti no ūdensnecaurlaidīga betona ar vibropresēšanas metodi. Tie nodrošina īpašu ūdensnecaurlaidību un ir paredzēti vietās, kur ir augsti grunts ūdens līmeņi.
Tiek piedāvāti divu veida savienojumi Eiro grodu sērijai, kuri ir montējami tikai izmantojot speciālus satvērējus:
• Sērija AG, kur savienojošā grope ir apakšējā groda iekšējā daļā
• Sērija AGE, kur savienojošā grope ir apakšējā groda ārējā daļā. Šī veida savienojumam tiek piedāvāta speciāla blīvgumija, līme un smērviela, kas nodrošina blīvu savienojumu neizmantojot mūrjavu.

Tiek nodrošināti kā monolīta izstrādājumi, tāpēc nav nepieciešams atsevišķi veikt groda un pamatnes hermetizāciju izmantojot atsevišķus izstrādājumus. Viegli un ērti montēt.

Detaļas, kas veido pārsegumu ar apaļu caurumu diametrā 600 vai 700 mm., uz tā tiek uzstādīta lūka, caur kuru tiek nodrošināta piekļuve akas izveidotajai konstrukcijai.

Vienmērīgāk pārnes slodzi uz zemāk izvietotajiem grodiem, nekā pārsegums,  paredzēts augstuma kompensācijai ar mērķi izvietot uz tā čuguna lūku.

Detaļas, kuras ir atsevišķi pievienojamas grodu lejasdaļā, izveidojot atbilstošu, hermētiski savienojumu, nodrošina lai ūdens netiek groda iekšpusē vai ārpusē, atkarībā no konstrukcijas paredzētā pielietojuma

(Regulējošais gredzens) - detaļa, kas nodrošina paredzēto lūkas novietojuma augstumu attiecībā pret groda pārsegumu. Ērti izlīdzināt vietās, kur tiek piebērta grunts, vai paaugstināts ceļa segums.

Izstrādājumi ir izgatavoti no keramzītbetona. Tos izmanto logu un durvju ailu pārsegšanai māju būvniecībā. Ailes pārsedzes ēkas ārpusē un iekšpusē. Tās ir nesošas un paredzētas augšējo mūrējumu slāņu pārsegumu balstīšanai. Pārsedžu svars ļauj veikt montāžu ar rokam, nav aukstuma tilta atšķirībā no dzelzsbetona pārsedzēm, laba saķere ar citiem materiāliem.

Izstrādājumi, kurus izmanto logu un durvju ailu pārsegšanai dzīvojamo māju būvniecībā. Tiek izgatavotas saskaņā ar standarta projekta prasībām un nodrošina ilgtspējīgu kalpošanas laiku, ātra montāža.

Ražojam dzelzsbetona saliekamos izstrādājumus no kuriem viegli un ērti izbūvēt skābbarības bedres. Izstrādājumi tiek izgatavoto atbilstoši standartiem un rūpnīcā tiek veikta kvalitātes kontrole, lai nodrošinātu izstrādājumu kvalitāti, rasējumu prasībām. Izstrādājumu izmantošanai tiek izmantots speciāls ūdensizturīgs betons, kas nodrošina aizsardzību pret skābbarības sārmaino vidi.
Ražojam arī dzelzsbetona blokus un baseinus mēslu krātuvēm u.c.

Standarta izmērs 2m x 3m x 0.15m, ir speciāli dzelzsbetona izstrādājumi, no kuriem ērti izbūvēt piebraucamos ceļus, pagaidu vai patstāvīgus laukumus, kā arī izgatavojam atbilstoši projekta specifikācijai dažāda veida nestandarta izstrādājumus ar precīziem izmēriem.

Veicam nestandarta dzelzsbetona konstrukciju izgatavošanu atbilstoši klienta specifikācijai, visi  produkti ir ražoti saskaņā ar LVS EN 13369. Augsti kvalificēti darbinieki sniegs Jums konsultācijas attiecībā par konstruktīvā risinājuma izvēli, Jūsu konkrētajā objektā. Savas darbības laikā mūsu uzņēmums ir ieguvis droša partnera reputāciju ar individuālu pieeju katram klientam.

Tiek izgatavoti no saliekamām dzelzsbetona detaļām. Tie ir ērti montējami un kalpo atbilstoši pielietojumam – uzkrāj nogulsnes,  aizsargā pazemes telpas no plūdiem.

Tiek plaši izmantots dzīvojamo māju pamatu būvniecībai, ietvju un ceļa apmaļu piebetonēšanai, vieglbetona bloku mūrēšanai, dažādiem rekonstrukcijas darbiem un t.t.

Tiek izmantotas kā komplektējošs izstrādājums aku grodiem. To novieto virs grodu pārsegumiem, kas nodrošina iespēju piekļūt grodu izbūvētajai konstrukcijai no iekšpuses.

Tiek izgatavota no lokšņu tērauda, tā tiek izmantota kanalizācijas lūku montāžai, kā palīgmateriāls, nodrošinot ūdens novadīšanas barjeru starp vāka betonu. Ir pieejami dažādi diametri, atkarībā no pārseguma atveres diametra, ka arī izgatavojam nestandarta izmēra čaulas.

Piedāvājam izurbt caurumus betona un dzelzsbetona grodos, cauruļu pieslēgšanai. Minaimālais cauruma diametrs 110 mm., maksimālais 500 mm. Kā arī pēc pieprasījuma ir iespēja uztaisīt hidroizolāciju dzelzsbetona izstrādājumiem.

Sadarbībā ar vācu firmu “PREDL” piedāvājam iegādāties saliekamos aku elementus - grodus diametrā 1 m., 1,5 m., un 2 m. ar polipropilēna pamatni, kurā jau rūpnieciski iestrādātas teknes atbilstoši jūsu prasībām un specifikācijām. Šāda veida izstrādājums atvieglo celtniecības darbus objektā kā arī nodrošina skatakām/kontrolakām ilgu mūžu un vieglu apkalpošanu.