Kvalitāte, Ražošanas kontrole. SERTIFIKĀTI / EKSPLUATĀCIJAS ĪPAŠĪBU DEKLARĀCIJAS

 Visi rūpnīcā gatavās produkcijas ražošanai nepieciešamie izejmateriāli pie piegādes tiek vizuāli pārbaudīti, tos pavada piegādātāja atbilstības deklarācija, kas apliecina, ka piegādātais izejmateriāls tiek regulāri pārbaudīts un testēts atbilstošās testēšanas institūcijās. Galvenie izejmateriāli ir skalota smilts un šķembas, keramzīts, cements, betona ķīmiskās piedevas un stiegrojuma tērauds. Izejmateriālu piegādi veic kompānijas ar kurām mums ir ilgs sadarbības termiņš un kuras sava izejmateriāla kvalitāti un nemainīgumu mums ir pierādījušas.
Rūpnīcas ražotajiem betona, dzelzsbetona un vieglbetona izstrādājumiem tiek veikta izmēru kontrole un betona kvalitātes kontrole, ņemot betona kubiņu un izurbto cilindru spiedes stiprības pārbaudes sertificētās laboratorijās.
Mūsu uzņēmums ir pielāgots tā, lai mūsu klienti saņemtu pēc iespējas kvalitatīvākus izstrādājumus un būtu apmierināti ar izbūvētajām pazemes komunikācijām un jaunbūvju saliekamajiem izstrādājumiem.                                                         Garantija produkcijai 5 gadi ar nosacījumu ka tā ir pareizi samontēta un ekspluatēta.

 Sertifikāti ir apliecinājums ka mūsu produkcija atbilst starptautiskajām nozares prasībām. Tas ir neatkarīgas trešās puses izsniegts novērtējums par mūsu spēju piegādāt atbilstošu produkciju, garantējot tās drošumu un ilgtspēju, kā arī sniegt pakalpojumus vislabākajā iespējamajā veidā.