• Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • + 371 28233225

log new 0

Betona izstrādājumu ražošana SIA PRIORITET uzsāka savu darbību 2002. gadā – par šiem gadiem mēs ieguvām nenovērtējamo pieredzi, iespēju strādāt neatkarīgi no tirgus un koncentrēties uz saviem klientiem. Jau septiņpadsmit gadus mūsu uzņēmums ir viens no dzelzsbetona grodu, keramzītbetona pārsedžu, kā arī citas dzelzsbetona konstrukciju un vadošajiem ražotājiem Rīgā kā arī visā Latvijā - un uzņēmuma potenciāls pakāpeniski palielinās, radot jaunas ražošanas iespējas un produkcijas kvalitāti uzlabošanu saskaņā ar mūsdienu prasībām.

Mēs ne tikai pārdodam jums gatavo produkciju, bet arī rūpējamies par dzelzsbetona izstrādājumu piegādi uz objektiem. Vairāk nekā 50 speciālisti, strādā mūsu ražošanā – mūsu speciālistu augsts kvalifikācijas līmenis un optimālie darba apstākļi ļauj mums nepārtraukti uzlabot produktu kvalitāti, vienlaikus saglabājot labu cenu priekš mūsu klientiem. Augsti kvalificēti darbinieki sniegs Jums konsultācijas par pareizākās grodu sistēmas izvēli Jūsu konkrētajā objektā. Visa ražotā produkcija ir sertificēta atbilstoši LVS EN 1917.

SIA PRIORITET ir vienīgā specializētā dzelzsbetona kanalizācijas grodu ražotne, Baltijas valstīs, kurā vienkopus varat atrast visus iespējamos grodu (diametrā no 600mm. līdz pat 3000mm.), grodu pārsegumu, pamatņu un konusu veidus un izmērus. Augsti kvalificēti darbinieki sniegs Jums konsultācijas par pareizākās grodu sistēmas izvēli Jūsu konkrētajā objektā. Visa ražotā produkcija ir sertificēta atbilstoši LVS EN 1917. Garantija 5 gadi, pie nosacījumu, ja grodi pareizi samontēti un pareizi ekspluatēti.

SIA PRIORITET ir vienīgā stiegrotu keramzītbetona pārsedžu ražotne Eiropas savienībā, kuras ražoto stiegroto keramzītbetona monolīto siju izstrādājumu nestspēju ir pārbaudījusi neatkarīgā akreditētā testēšanas laboratorijā Briselē. Ražotie darba izmēri atbilst visiem Eiropas standartizmēriem. Visa ražotā produkcija ir sertificēta atbilstoši LVS EN 1520.

SIA PRIORITET ražo monolītās dz/b pārsedzes atbilstoši tehniskajai specifikācijai. Uzņēmums veic arī nestandarta dzelzsbetona izstrādājumu izgatavošanu, atbilstoši klienta iesniegtajām specifikācijām, kā arī atbilstoši LVS EN 13369. Augsti kvalificēti darbinieki sniegs Jums konsultācijas attiecībā par konstruktīvā risinājuma izvēli, Jūsu konkrētajā objektā. Visai produkcijai augsti kvalitātes standarti.