• Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • + 371 28233225

log new 0

Visi rūpnīcā gatavās produkcijas ražošanai nepieciešamie izejmateriāli pie piegādes tiek vizuāli pārbaudīti, tos pavada piegādātāja atbilstības deklarācija, kas apliecina, ka piegādātais izejmateriāls tiek regulāri pārbaudīts un testēts atbilstošās testēšanas institūcijās.

Galvenie izejmateriāli ir skalota smilts un šķembas, keramzīts, betona ķīmiskās piedevas un stiegrojuma tērauds.Izejmateriālu piegādi veic kompānijas ar kurām mums ir ilgs sadarbības termiņš un kuras sava izejmateriāla kvalitāti un nemainīgumu mums ir pierādījušas.

Rūpnīcas ražotajiem betona, dzelzsbetona un vieglbetona izstrādājumiem tiek veikta izmēru kontrole un betona kvalitātes kontrole, ņemot betona kubiņu un izurbto cilindru spiedes stiprības pārbaudes sertificētās laboratorijās.

Mūsu uzņēmums ir pielāgots tā, lai mūsu klienti saņemtu pēc iespējas kvalitatīvākus izstrādājumus un būtu apmierināti ar izbūvētajām pazemes komunikācijām un jaunbūvju saliekamajiem izstrādājumiem.